درباره ما

تاریخچه گروه صنعتی برادران کیخسروی

گروه صنعتی برادران کیخسروی فعالیت خود را از سال ١٣٨٠ با نام تکنیکال صنعت در زمینه قطعه سازی برای سازمانهای صنایع دفاع، پتروشیمی و فولاد امیر کبیر رشت آغاز کرد و در ادامه با تغییر رویکرد در دهه ٩٠ به ساخت قالب و سیلندر مارپیچ روی آورد.
این گروه با داشتن کاملترین ماشین آلات و تجهیزات CNC و دستگاههای manual و آبکاری قطعات و ... به این توانمندی رسیده است که مواد خامی که وارد کارخانه می شود را برای ساخت قالب به مدت ٣ روز و سیلندر مارپیچ به مدت ۵ روز، آماده تحویل به مشتری نماید.
این گروه با تجارب ارزشمند مدیران، مهندسین و کارگران دلسوز توانسته است گامی بزرگ در جهت پیشبرد صنعت و صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه بردارد.
این گروه با اضافه کردن ماشین آلات مدرن و پیشرفته به مجموعه خود جزو کامل ترین خط تولید در زمینه قالب سبد در سطح کشور میباشد و به این توانمندی رسیده است که راندمان ساخت قالب را از ٣٠ روز به ٧٢ ساعت کاهش دهد.
این گروه با سعی و تلاش بی وقفه خود افتخار این را دارد که در جهت حمایت از تولید ملی، باعث این امر شده است که هیچکدام از تولیدکنندگان سبد میوه در سطح کشور، هیچگونه تمایلی به خرید و استفاده از کالای مشابه خارجی را نداشته باشد و با رضایت کامل از محصولات ایرانی استفاده نمایند و همچنین لازم به ذکر است که این شرکت در جهت مشتری مداری و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود، تمامی محصولات خود را با گارانتی کامل ارائه می نماید.

کیخسروی
karkhoone-3
2
karkhoone-1
karkhoone-2